...
OLEME AVATUD! EESTI SUURIM CHANEL JA DIOR PARFÜÜMIDE KOGU!

Chanel toob turule uue lõhna Pariis-Pariis, mis tähistab valguslinna Pariisi ja selle naisi.

Chanel on välja andnud uue lõhna, mis on austusavaldus Pariisi linnale ja selle naistele. Parfüüm nimega Paris-Paris on osa Les Eaux de Chanel’i kollektsioonist, mis tutvustab lõhnu, mis on inspireeritud kohtadest, mis olid olulised Gabrielle Chanelile, legendaarsele maja rajajale.

Paris-Paris on Chaneli neljanda parfüümimeistri Olivier Polge’i looming, kes on 37 aastat ametis olnud Jacques Polge’i poeg. Olivier Polge on olnud Chaneli paljude edukate parfüümide taga alates tema tööleasumisest 2013. aastal, näiteks Les Exclusifs de Chanel ja Les Eaux de Chanel kollektsioonid.

Uus lõhn püüab Pariisi olemust oma kahvatu lavendlivärviga, mis meenutab varahommikuseid kivihooneid. Pudelil on lihtne ja elegantne disain, millel on ümarad servad ja must biopõhine kork ikoonilise topelt-C-ga. Lõhnal on sädelev lillekompositsioon, mis peegeldab Pariisi naiste vaevata elegantsi. Selles on Damascena roosi, värskete tsitrusviljade, roosa pipra ekstrakti ja patšuli noote.

"Paris-Paris parfüümiga lõin särava lillekompositsiooni, mis on inspireeritud Pariisi naiste vaevata elegantsist," ütleb Olivier Polge pressiteates.

Paris-Paris ühineb teiste Les Eaux de Chaneli kollektsiooni lõhnadega, mis austavad Gabrielle Chaneli elu ja stiili mõjutanud paiku. Esimene neist oli 2018. aastal Paris-Biarritz, mis meenutab mereäärset kuurorti, kus ta avas oma esimese couture’i maja. Seejärel tuli 2018. aastal Pariis-Deauville-Paris-Venise, mis tähistab Normandia linna, kus ta alustas oma moekarjääri, ja Itaalia linna, kus ta leidis inspiratsiooni. 2019. aastal tuli turule Paris-Riviera, mis meenutab päikeselist Côte d’Azuri, kus ta veetis palju suvesid. Ja 2021. aastal võeti kasutusele Paris-Édimbourg, mis on austusavaldus Šotimaa maale, kus ta nautis jahipidamist ja kalapüüki koos oma armukesega.

Uus lõhn on saadaval reisikõlblikus 50 ml suuruses ja suuremas 125 ml suuruses. Seda saab osta veebist või valitud Chaneli butiikidest ja ilupunktidest.

Osta endale Chanel - Paris Paris

Tooteid ei leitud!

Kirjuta oma kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Telli meie uudiskiri, et saada teavet uute toodete, uuenduste, artiklite ja kampaaniate kohta

Uudiskirjaga saadame pakkumisi, mida tavakliendile me ei tee, samuti saate esimesena teada meie portaali uutest võimalustest ja ilumaailma huvitavatest nippidest, trikkidest ja uudistest.

Uudiskirjaga liitumine ei ole kohustuslik ja sellest on võimalik loobuda kui klikkad kirja lõpus asuvale eemalda mind uudiskirjast lingile.

Tellimisel nõustute meie kasutustingimustega ning privaatsuse ja küpsiste poliitikaga.

Vajad kiirelt abi?
(+372) 5608 8308

ESSENSA.ee sotiaalmeedias

Why painful the sixteen how minuter looking earnest husband.
Klienditoe tööaeg

E – R : 10.00– 17:00

© 2023-2024 | ESSENSA.ee – Loata sisu kopeerimine keelatud!

Kliendi konto
Tellimuste jälgimine
Pood
Essensa leiunurk
Essensa VIP tooted
TOP kategooriad
Naiste parfüümid
Meeste parfüümid
Naiste deodorandid
Peitekreemid
Lauvärvid

© 2023-2024 | ESSENSA.ee

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.