...
OLEME AVATUD! EESTI SUURIM CHANEL JA DIOR PARFÜÜMIDE KOGU!

Küpsiste kasutamine

Mis täpselt on küpsised? Mida nad teevad?

Kui külastate sellist veebisaiti nagu Essensa.ee või mõnda muud sarnast veebisaiti, saadab veebisait teie brauserile väikese faili ja säilitab selle teie arvutis küpsisena. Küpsised aitavad veebilehtedel tõhusamalt toimida ja pakuvad veebilehe omanikele aruandeid, et nad saaksid oma kliente paremini teenindada.

Kuidas ja miks Essensa.ee küpsiseid kasutab?

Meie veebisait kasutab mitmesuguseid küpsiseid ja nendega seotud meetodeid, millest igaühel on konkreetne eesmärk, mida on kirjeldatud järgnevalt:

Seansiküpsised

Need küpsised võimaldavad teile juurdepääsu materjalidele kliendi keeles ja kliendi turu jaoks alates esimesest külastusest veebilehel, need aitavad kaasa ka veebilehe tõhusale toimimisele. Iga kord, kui külastate veebisaiti, saadetakse teid kohe sobivale kodulehe versioonile, sest küpsistest saab süsteem aru, millisest riigist te sisse logite. Samuti saate luua konto, logida sisse ja hallata oma tellimusi nende kaudu. Kui klõpsate ühel teenusel, mis on kättesaadav ainult registreeritud kasutajatele, kasutab veebisait küpsiseid, et tuvastada teid kui registreeritud kasutajat. Need küpsised tuvastavad, kas te sooritate veebisaidilt ostu mõne meie partner- või partneri veebisaidi kaudu, mis võimaldab meil täita oma kohustusi nende veebisaitide ees. Need küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks.

Funktsionaalsed küpsised

Kui valite näiteks iga kord, kui külastate veebisaiti, “Pea mind meeles”, võimaldavad need küpsised veebisaidil teid tuvastada ja säästavad teid iga kord sisselogimisandmeid sisestamisest. Need küpsised võimaldavad teil järgmisel külastamisel (teatud aja jooksul) jätkata ostlemist, kui te lisate midagi oma ostukorvi ja lahkute seansist ilma tehingut lõpetamata ja korvi tühjendamata. Kuigi mõned küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks vajalikud, parandavad need siiski kodulehel külastamise kvaliteeti ja kogemust.

Analüütilised küpsised

Näiteks Google Analytics kasutab neid küpsiseid, et esitada andmeid kasutajate käitumise kohta, sealhulgas vaadatud lehekülgede arvu, tehtud klõpsude, veebilehe sirvimise ajal tehtud tegevuste jms kohta. Ainult juhul, kui teenusepakkuja kasutab küpsiseid arvutisse või muudesse meie veebilehele juurdepääsuks kasutatavatesse seadmetesse paigaldatud veebilehitsejaga ühenduse loomisel, käsitleb Essensa.ee seda teavet anonüümselt ja üksnes statistilistel põhjustel.

Kolmandate osapoolte küpsised turunduseks ja uuesti suunamiseks

Neid küpsiseid kasutavad mainekad kolmandate osapoolte ettevõtted, et võimaldada teile kuvada reklaamibännerid kõige viimaste toodete kohta, mida olete Essensa.ee-s vaadanud, teistel nendega seotud veebisaitidel. Neid küpsiseid kasutatakse selleks, et kuvada meie veebisaidil tooteid, mis võivad teile huvi pakkuda või mis on sarnased nendega, mida olete juba vaadanud, lähtuvalt sellest, millises järjekorras olete neid sirvinud. Kuigi see võib võimaldada teie seadmega ühenduse loomist ja salvestatud andmete jälgimist, ei ole nende küpsiste kasutamine sageli seotud teie isikuandmete töötlemisega. Need küpsised on seotud teie seadmesse paigaldatud brauseriga.

Kuidas keelata küpsised?

Enamik brausereid, sealhulgas Internet Explorer, Firefox, Safari ja Chrome, on seadistatud küpsiseid lubama. Enamiku brauserite seadeid muutes saate siiski kontrollida ja võib-olla ka küpsised välja lülitada. Pidage meeles, et seansiküpsiste või funktsionaalsete küpsiste eemaldamine võib piirata teenuseid, mida saame teile pakkuda, või mõjutada veebisaidi toimimist teie jaoks. Lisateavet küpsiste kohta, sealhulgas selle kohta, kuidas kontrollida või deaktiveerida kolmandate osapoolte küpsiseid ning turundus-/taaskasutusküpsiseid, leiate veebilehelt www.youronlinechoices.com.