Õrn ja elegantne parfüüm, mis inspireerib

Chanel Chance Eau Tendre EDT on õrn ja elegantne parfüüm, mis inspireerib õnnelikkust ja rõõmu. See on loodud naistele, kes soovivad tunda end naiselikult ja enesekindlalt.

Parfüüm avab end tsitruseliste ja lilleliste nootide õrna aroomiga. Südames on roosi, jasmiini ja tuberoosi aroomid. Lõpuks jääb järele muskuse ja vanilje peen noot.

Chanel Chance Eau Tendre EDT on ideaalne parfüüm igaks päevaks. See on piisavalt elegantne, et seda kanda tööle või õhtusöögile, kuid see on ka piisavalt kerge, et seda kanda igapäevaselt.

Naiselik elegants

Elegantne ja naiselik lõhn, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks kui ka erilisteks sündmusteks.

Värskus kogu päevaks

Kauakestev koostis hoiab teid hommikust õhtuni värskena ja paeluvana.

Mitmekülgne võlu

Parfüüm sobib igaks aastaajaks ja igasse keskkonda, segades lillelisi ja puuviljalisi noote, mis annab mitmekülgse ja ahvatleva aroomi.

Ikooniline luksus

Chaneli imelisse pudelisse pakendatud lõhn ei ole ainult lõhn, vaid ka stiilne aksessuaar või läbimõeldud kingisoov.

Kuulsuste tagasiside

"Chanel Chance Eau Tendre EDT on minu lemmik parfüüm. See on nii õrn ja elegantne, et ma tunnen end alati selle kandmisel naiselikult ja enesekindlalt."
Jennifer Lawrence
näitleja
"Chanel Chance Eau Tendre EDT on ideaalne parfüüm igaks päevaks. See on piisavalt kerge, et seda kanda igapäevaselt, kuid see on ka piisavalt elegantne, et seda kanda erilistel puhkudel."
Blake Lively
näitleja
"Chanel Chance Eau Tendre EDT on lõhn, mis inspireerib õnnelikkust ja rõõmu. Iga kord, kui ma seda kannan, tunnen end õnnelikuna ja rõõmsana."
Olivia Palermo
modell ja stilist

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Parfüümi looja Jacques Polge on hinnatud parfümeer, kes on tuntud oma erakordsete lõhnatarkuste poolest. Ta on olnud Chaneli sisemine parfüümilooja aastakümneid, luues ikoonilisi lõhnu, mis määravad brändi pärandi. Polge’i motivatsioon Chanel Chance Eau Tendre EDT loomisel oli pakkuda värsket ja nooruslikku pööret algsele Chance’ile. Inspireerituna kontseptsioonist, et armastusega riskida ja võimalustest kinni haarata, püüdis ta tabada optimismi ja romantika olemust. Eau Tendre oma puuvilja- ja lilleliste nootidega kehastab uue alguse vaimu, mis vastab ideaalselt Chaneli pühendumusele anda naistele elegantsi ja enesekindlust lõhna kaudu.

Chanel Chance Eau Tendre EDT 50ml

Hind ainult: €99.90

Chanel Chance Eau Tendre EDT 100ml

Hind ainult: €129.90

ESSENSA.ee portaalist tellimine on arukas valik. Meie poolt pakutavad tooted on KÕIK originaalid.
ESSENSA.ee veebisait kasutajasõbralik veebisait tagab sujuva ostukogemuse.
ESSENSA.ee ostukogemus saab olema teil suurepärane, sest teie rahulolu on meie prioriteet.

Liitu meie uudiskirjaga

Telli parimad pakkumised endale meili peale! Ära muretse, kasutame meile usaldatud e-maili aadressi sihtotstarbeliselt ning ei kuritarvita sinu poolt meile usaldatud andmeid.